Potřebujete něco uskladnit?

Nábytek? Doklady či účetnictví? Zboží? Tak to jste na správné adrese.

Jak to funguje?

Docela jednoduše – zavolejte a domluvme se na termínu, kdy si přijedete věci uložit. Při uskladnění sepíšeme smlouvu a uložíme vaše věci. Až nastane čas si věci vyzvednout, ozvěte se, domluvíme se opět na termínu a je to. Při uskladnění zaplatíte zálohu asi 70 % celkové ceny, zbytek až při vyskladnění. Pokud neznáte přesnou dobu skladování, vůbec nevadí. Můžete jednoduše a opakovaně skladování prodlužovat.

Pronajímáme plochy od jednoho do 100 metrů čtverečních a třeba i na jeden den. Účtujeme jen za dny a plochu (v celých metrech čtverečních), které skutečně využijete.

Náš sklad je suchý, čistý a perfektně zabezpečený. Stálá teplota umožňuje bezpečně skladovat i elektroniku či dokumenty. Příjezd je možný i dodávkou či větším nákladním autem (žádná výšková omezení v profilu příjezdu), vstup do skladu je v úrovni terénu, je bezbariérový. Vrata jsou vysoká 205 cm a široká 198.

Za kolik?

Základní sazba je dvanáct korun za metr čtvereční a den skladování, ale pro skladování delší než jeden měsíc dostanete slevu 33 % (cena tedy bude 8 korun za den a metr). Pro skladování kratší než 10 dní naopak platí přirážka 33 % (tedy 16 korun za den a metr). Pro větší zakázky a plochy nabízíme individuální ceny.

Příklad:

Za uskladnění zimní výbavy celé rodiny zaplatíte 240 korun za měsíc (1 m2). Uskladnění nábytku a věcí z bytu 2+1 vás přijde na přibližně 720 až 1 200 korun (3 až 5 m2 plochy). Jestli máte málo věcí, tak i míň, jestli máte neskladný nábytek, tak o trochu víc.

Kdy mám ke svým věcem přístup?

V rámci ceny máte přístup ke svým věcem dvakrát do měsíce a to kdy chcete. Za každý další vstup se platí 200 korun.

Vždycky je ale potřeba se předem domluvit na bananovky.brno@gmail.com a nebo na 603 780 670 (Martin).

Chci více informací

Tak to bude nejlepší ozvat se největšímu šéfovi: bananovky.brno@gmail.com a nebo zavolejte na 603 780 670 (Martin) 🙂