Česká verze
English version

Potřebujete něco uskladnit?

Nábytek? Doklady či účetnictví? Zboží? Tak to jste na správné adrese.

Jak to funguje?

Docela jednoduše – zavolejte a domluvme se na termínu, kdy si přijedete věci uložit. Při uskladnění spolu sepíšeme smlouvu a uložíme vaše věci. Až nastane čas si věci vyzvednout, ozvěte se, domluvíme se opět na termínu a je to. Při uskladnění zaplatíte vratnou zálohu (kauci) 1 000 korun. Další platby pak můžete posílat měsíčně nebo čtvrtletně převodem na účet, vždy na měsíc dopředu. Před vyskladněním vám připravíme závěrečné vyúčtování, přeplatky vrátíme, nedoplatky doplatíte. Platíte jen za využité dny a plochu, žádné další poplatky či paušály.

Pokud neznáte přesnou dobu skladování, vůbec nevadí. Můžete jednoduše a opakovaně skladování prodlužovat. Dokud platíte, je všechno v pořádku.

Od 1 do 100 m2

Pronajímáme plochy od 1 do 100 metrů čtverečních a třeba i na jeden den. Účtujeme jen za dny a plochu (v celých metrech čtverečních), které skutečně využijete. Náš sklad je suchý, čistý, v centru Brna a perfektně zabezpečený, ale také pojištěný. Stálá teplota nevytváří kondenzaci a umožňuje bezpečně skladovat i elektroniku či dokumenty.

Příjezd ke skladu je možný i dodávkou či nákladním autem (žádná výšková omezení v profilu příjezdu). Vstup do skladu je v úrovni terénu a je bezbariérový, což urychluje stěhování. Vrata jsou vysoká 205 a široká 198 centimetrů.

Za kolik?

Základní sazba je 15 korun za metr čtvereční a den skladování, ale pro skladování delší než jeden měsíc dostanete slevu 33 % a cena tedy bude 10 korun za den a metr. To znamená 300 korun za metr čtvereční na třicet dní. Pro skladování kratší než 10 dní naopak platí přirážka 33 % (tedy 20 korun za den a metr). Pro větší zakázky a plochy nabízíme individuální ceny.

Příklad

Za uskladnění zimní výbavy celé rodiny zaplatíte 300 korun za měsíc (1 metr čtvereční). Uskladnění nábytku a věcí z bytu vás přijde na přibližně 900 až 1 800 korun (3 až 6 metrů). Jestli máte málo věcí, tak i míň, jestli máte neskladný nábytek, tak možná o trochu víc.

Kdy mám ke svým věcem přístup?

V rámci ceny máte přístup ke svým věcem jednou do měsíce a to kdy chcete. Za každý další vstup se platí 350 korun.

Vždycky je ale potřeba se předem domluvit na termínu na bananovky.brno@gmail.com anebo na 603 780 670 (Martin).

Chci více informací

Tak to bude nejlepší ozvat se největšímu šéfovi: bananovky.brno@gmail.com anebo zavolejte na 603 780 670 (Martin).