Česká verze
English version

Potřebujete něco uskladnit?

Nábytek? Doklady či účetnictví? Zboží? Tak to jste na správné adrese.

Jak to funguje?

Docela jednoduše – zavolejte a domluvme se na termínu, kdy si přijedete věci uložit. Při uskladnění spolu sepíšeme smlouvu a uložíme vaše věci. Až nastane čas si věci vyzvednout, ozvěte se, domluvíme se opět na termínu a je to. Při uskladnění zaplatíte první zálohu na skladování 1 000 korun. Další platby pak můžete posílat měsíčně nebo čtvrtletně převodem na účet. Před vyskladněním vám připravíme závěrečné vyúčtování, přeplatky vrátíme, nedoplatky doplatíte. Platíte jen za využité dny a plochu, žádné další poplatky či paušály.

Pokud neznáte přesnou dobu skladování, vůbec nevadí. Můžete jednoduše a opakovaně skladování prodlužovat. Dokud platíte, je všechno v pořádku.

Od 1 do 100 m2

Pronajímáme plochy od s do 100 metrů čtverečních a třeba i na jeden den. Účtujeme jen za dny a plochu (v celých metrech čtverečních), které skutečně využijete. Náš sklad je suchý, čistý, v centru Brna a perfektně zabezpečený, ale také pojištěný. Stálá teplota nevytváří kondenzaci a umožňuje bezpečně skladovat i elektroniku či dokumenty.

Příjezd ke skladu je možný i dodávkou či nákladním autem (žádná výšková omezení v profilu příjezdu). Vstup do skladu je v úrovni terénu a je bezbariérový, což urychluje stěhování. Vrata jsou vysoká 205 a široká 198 centimetrů.

Za kolik?

Základní sazba je 12 korun za metr čtvereční a den skladování, ale pro skladování delší než jeden měsíc dostanete slevu 33 % a cena tedy bude 8 korun za den a metr. To znamená 240 korun za metr čtvereční na třicet dní. Pro skladování kratší než 10 dní naopak platí přirážka 33 % (tedy 16 korun za den a metr). Pro větší zakázky a plochy nabízíme individuální ceny.

Příklad

Za uskladnění zimní výbavy celé rodiny zaplatíte 240 korun za měsíc (1 metr čtvereční). Uskladnění nábytku a věcí z bytu vás přijde na přibližně 720 až 1 500 korun (3 až 6 metrů). Jestli máte málo věcí, tak i míň, jestli máte neskladný nábytek, tak možná o trochu víc.

Kdy mám ke svým věcem přístup?

V rámci ceny máte přístup ke svým věcem dvakrát do měsíce a to kdy chcete. Za každý další vstup se platí 350 korun.

Vždycky je ale potřeba se předem domluvit na termínu na bananovky.brno@gmail.com anebo na 603 780 670 (Martin).

Chci více informací

Tak to bude nejlepší ozvat se největšímu šéfovi: bananovky.brno@gmail.com anebo zavolejte na 603 780 670 (Martin).