Česká verze
English version

Skladovací prostory pro každého

Nabízíme pronájem skladu

Bezpečné skladování nábytku, osobních věcí i archivu

Provozujeme sklad, kde si můžete uskladnit (téměř) cokoliv. Suché a ještě lépe zabezpečené prostory v centru Brna. Nemáme kontejnery, ale zděný sklad se stálou teplotou, která nevytváří kondenzaci a umožňuje bezpečně skladovat i citlivou elektroniku, dokumenty nebo starožitnosti. Platí se podle využité plochy a kalendářních dní.

Pro představu: věci z bytu 2+1 se zpravidla vejdou na tři až čtyři metry čtvereční. Za měsíc skladování zaplatíte 900 až 1 200 korun. Žádné paušály ani příplatky.

Spěcháte? Napište nebo zavolejte na 776 054 597 (Martin Mikeska)

 

Jednoduché počty, nízká cena

Pro skladování delší než jeden měsíc, je cena 10 korun za metr čtvereční a den. Nejmenší nabízená plocha jsou dva metry (tedy 600 Kč za 30 dní).

Pokud potřebujete skladovat jen pár dní, platí cena 20 Kč za den a metr. Nejmenší nabízená plocha jsou tři metry. Pro větší zakázky a plochy nabízíme individuální ceny.

 

Jsme v centru a dobře přístupní

Příjezd ke skladu je možný i dodávkou či nákladním autem, příjezd nemá žádná výšková omezení. Vstup do skladu je v úrovni terénu a je bezbariérový, což urychluje naskladnění. K dispozici máte skate (malá pojízdná plošina). Vrata jsou vysoká 205 a široká 198 centimetrů.

 

Jak to přesně funguje?

Snažíme se dělat to co nejjednodušeji: domluvíme se na termínu, Vy si přijedete věci uložit. Při uskladnění sepíšeme smlouvu a uložíme Vaše věci. Na místě platíte vratnou zálohu (kauci) 1 000 korun. Další platby pak můžete posílat měsíčně nebo čtvrtletně převodem na účet, vždy na měsíc dopředu.

Před vyskladněním připravíme závěrečné vyúčtování, přeplatky vrátíme, nedoplatky doplatíte. Žádné další poplatky či měsíční paušály.

Pokud neznáte přesnou dobu skladování, vůbec nevadí. Můžete jednoduše a opakovaně skladování prodlužovat. Dokud platíte, je všechno v pořádku.

 

Kdy mám ke svým věcem přístup?

V rámci ceny máte přístup ke svým věcem jednou za měsíc a to v čase podle domluvy. Za každý další vstup se platí 350 korun.

 

Chci více informací

Tak to bude nejlepší ozvat se nejvyššímu šéfovi: bananovky.brno@gmail.com anebo 776 054 597 (Martin Mikeska).