Česká verze
English version

Půjčovna krabic od banánů

Za 25 korun na měsíc (+25 korun vratná záloha)

Proč banánovky?

Protože jsou na stěhování nejlepší, jak asi víte: jsou z velmi pevné lepenky, každá unese až 25 kilo, dají se štosovat do výšky a mají šikovná madla, takže se dobře nosí. A hlavně – urychlí vám stěhování, protože jich do ruky čapnete klidně několik najednou. Dobře se skládají do auta.

Proč půjčovna? Protože než jich dvacet, třicet seženete, tak se nalítáte a víc projezdíte.
Spěcháte? Tak hned volejte Martinovi na 776 054 597

Výdej banánovek

Banánovky půjčujeme na Žlutém kopci, na Helceletově 236/10. V pracovních dnech zpravidla mezi sedmou a půl osmou ráno, dále mezi 16. a 19. odpoledne anebo večer. Většinou i o víkendech.

Než k nám vyrazíte, určitě zavolejte nebo napište, ať se domluvíme na přesný čas. Jsme flexibilní pro individuální domluvu, ale v půjčovně nesedíme na zadku celý den.

Cena

Cena za půjčení je 25 korun za krabici plus ke každé krabici bereme 25 korun za kus jako vratnou zálohu. Banánovky máte k dispozici až jeden měsíc. Když je přivezete později, nabídneme vám pětikorunu za kus. To abyste je nevyhazovali.

Legendární banánovka!

Jedna banánová krabice váží jenom kilo a půl a vejde se do ní 25 kg nákladu. Do každého osobáku se vejde nejméně 20 krabic, což je spodní hranice pro přestěhování skromnějšího člověka. Do velkých kombíků dokážeme nacpat třeba i třicet banánovek, což je tak pro menší domácnost. V ruce se dají unést relativně pohodlně čtyři (prázdné) kusy, extremisté zvládnou i šest a možná i víc.

Pokud chcete přestěhovat byt rychle, vezměte si krabic radši víc: je lepší dát čtyři neskladné věci do jedné banánovky, než všechno nosit po kusech.

A ano – můžete zajet do nejbližšího obchodu a vyprosit si pár krabic zadáčo, ale proč riskovat, že zrovna nejsou nebo že vám je nedají? A objíždět dokola supráče po celém Brně, to je snad horší, než si zlomit nohu na banánové šlupce. U nás máme stabilně k vypůjčení minimálně 100 kusů. Ještě nikdy jsme zákazníkům nemuseli odmítnout.

Jednorázové krabice vyráběné jako pomůcka na stěhování bychom raději, kdyby nikdy nevznikly. Málokterá je tak odolná, že vydrží štosování, ty opravdu pevné jsou drahé a po stěhování je vyhodíte. Třikrát špatně.

Proč vratná záloha?

Máme naše krabice rádi, k těm oranžovým z Guadeloupu máme obzvláště silný citový vztah, a taky chceme, aby nekončily zbytečně v popelnicích, když můžou ještě dál sloužit. Proto vratná záloha. Ale jestli se rozhodnete nám je nevrátit, respektujeme to, nic dalšího po vás chtít nebudeme.