Sháníte banánové krabice?

Půjčujeme banánové krabice (banánovky) za 20 korun za kus a až na měsíc. K tomu se ještě platí 20 korun vratná záloha.

Proč banánovky?
Protože jsou na stěhování nejlepší: unesou až 30 kilo, dají se štosovat do výšky, jsou z velmi pevné lepenky a mají šikovná madla, takže se dobře nosí. A hlavně – urychlí vám stěhování, protože jich do ruky čapnete klidně několik najednou a dobře se v autě budou skládat.
Proč půjčovna? Protože než jich seženete dvacet, tak se nalítáte a víc projezdíte.

Chcete banánovky? Napište na bananovky.brno@gmail.com a nebo zavolejte na 603 780 670 (Martin)

Výdej banánovek
v pracovních dnech zpravidla
7:30 až 8:30
18:30 až 19:30

v sobotu od 8 do 12

Než k nám vyrazíte, určitě zavolejte nebo napište, ať se domluvíme na přesný čas. Jestli vám nevyhovuje otvíračka, ozvěte se, většinou jsme schopni domluvit se individuálně.

Ceník
Cena za půjčení je 20 korun za krabici plus ke každé krabici bereme 20 korun za kus jako vratnou zálohu. Krabice máte k dispozici až jeden měsíc.

30 kilo gumových medvídků, Guadeloup a jedna menší rodina
Jedna banánová krabice váží jenom kilo a půl a vejde se do ní 30 kg gumových medvídků nebo 47 triček nebo 48 knih a nebo až 33 lahváčů. A to se může hodit! Nejen při stěhování 🙂

Do každého osobáku se vejde nejméně 20 krabic (ale dokážeme tam nacpat třeba i 40), což je tak akorát pro přestěhování jednoho skromnějšího člověka, menší rodině obvykle stačí asi 30 krabic. Pokud chcete přestěhovat byt rychle, vezměte si jich radši víc: je lepší dát čtyři neskladné věci do krabice než s každou lítat do auta zvlášť.

A ano – můžete zajet do nejbližšího obchodu a vyprosit si pár krabic zadáčo, ale proč zbytečně riskovat, že zrovna nejsou? A objíždět dokola supráče po celém Brně, to je snad horší, než si zlomit nohu na banánové šlupce. U nás máme stabilně k vypůjčení minimálně 100 ks. Zbytečně nepojedete, na to se můžete spolehnout!

Máme naše krabice rádi, k těm z Guadeloupu máme obzvláště silný citový vztah, a taky chceme, aby nekončily zbytečně v popelnicích, když můžou ještě dál sloužit. Proto vratná záloha.

https://bananovkybrno.cz/winstar-casino-buffet/